1.      Lista osób zakwalifikowanych do   Projektu

„Nowe kwalifikacje członków Ochotniczych Straży Pożarnych szansą na zdobycie dobrego zawodu”   realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Promocja integracji społecznej,   informuje, że zakwalifikował/a się Pan/i do Projektu.
W związku z powyższym zapraszamy do udziału w projekcie.
Jednocześnie informuję, że pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 4.09.2011 r. o godz. 8.00 w siedzibie Beneficjenta   w Płocku, ul. Wyszogrodzka 1a w świetlicy.
Więcej informacje zostaną przekazane na spotkaniu.

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Nazwa OSP

 

 

1

Jakubowska Agnieszka Maria

Bodzanów

 

2

Szczodrowska Małgorzata

Słupno

 

3

Puternicka Ewa

Gąbin

 

4

Ciurlej Maciej

Gąbin

 

5

Frankowski Piotr

Staroźreby

 

6

Głowiński Kamil Paweł

Wyszogród

 

7

Kuliński Paweł

Bodzanów

 

8

Łukasiak Mateusz

Bodzanów

 

9

Machała Marcin

Woźniki

 

10

Pawlak Rafał

Woźniki

 

11

Simaczenko Mateusz

Bodzanów

 

12

Wiśniewski Przemysław

Bielsk

 

13

Zbyszyński Tomasz Hubert

Nowa Góra

 

14

Bogiel Piotr

Słubice

 

15

Bogiel Rafał

Słubice

 

16

Domeradzki Piotr

Drobin

 

17

Gackowski Paweł Piotr

Rogozino

 

18

Jankowski Kamil

Staroźreby

 

19

Kamiński Łukasz

Staroźreby

 

20

Kamiński Michał

Słubice

 

21

Krupiński Piotr

Drobin

 

22

Kwaśnik Michał

Wyszogród

 

23

Kwiatkowski Zbigniew

Dobrzyków

 

24

Maciejewski Eryk

Dobrzyków

 

25

Margol Sebastian

Słubice

 

26

Michalski Łukasz

Rogozino

 

27

Młodziejewski Przemysław

Dobrzyków

 

28

Nowak Radosław

Wyszogród

 

29

Podolski Błażej

Nowa Góra

 

30

Rajewski Maciej Bartłomiej

Bielsk

 

31

Sepioło Damian

Rogozino

 

32

Smutek Łukasz

Bielsk

 

33

Sujka Rafał

Sikórz

 

34

Szczodrowski Piotr Paweł

Słupno

 

35

Tomczak Mateusz

Staroźreby

 

36

Warda Marcin

Słupno

 

37

Woja Krzysztof

Woźniki

 

38

Wójcik Mariusz

Słupno

 

39

Ziółkowski Jakub

Gąbin

 

40

Żółtowski Grzegorz

Gąbin

 

 

 

 

 

2

Lista grupy rezerwowej projektu.

O ewentualnych przystąpieniu do projektu zostanie Pan powiadomiony w przypadku rezygnacji osób zgodnie z protokółem z rekrutacji uczestników projektu

                                           

 

1

Dubielak Daniel

Dobrzyków

 

2

Stefański Damian

Woźniki

 

3

Majewski Bartłomiej

Gąbin

 

4

Mikołajczewski Łukasz

Siecień

 

5

Iwański Mateusz

Mała Wieś

 

6

Grzelak Przemysław

Mała Wieś

 

7

Gołębiewski Mateusz

Zakrzewo

 

8

Gołębiewski Michał

Zakrzewo

 

9

Korzeniewski Arkadiusz

Wyszyna

 

10

Przybylski Przemysław

Wyszyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koordynator Projektu

Jacek Starczewski

 

 







 













Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Wróbel Jarosław
  • Data udostępnienia w BIP: 2011-03-02 13:11:41
  • Informacja zaktualizowana przez: Wróbel Jarosław
  • Data ostatniej aktualizacji: 2011-09-01 16:02:58
  • Liczba odsłon: 1296
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 610456]

przewiń do góry