Szkolenia będą przeprowadzone zgodnie z PN-EN dot. nurkowania. 

Zakres tematyczny szkolenia:

1.Orientacja i nawigacja podwodna,

2.Mieszanki nurkowe nitrox cz.I,

3.Wrakowo-morskie

Ilość osób do przeszkolenia:

Grupa docelowa 20 strażaków (w tym  kobiety) członków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych, mieszkających na terenie gmin wiejskich i miejsko-wiejskich powiatu płockiego.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji nurków PSP i OSP w zakresie nurkowych i szkoleń specjalistycznych; stworzenie warunków do lepszego dostępu do uzyskania niezbędnych kwalifikacji; podniesienie bezpieczeństwa w środowisku lokalnym poprzez uzyskanie kwalifikacji do udziału w działaniach ratowniczych, wzrost szans na zatrudnienie w PSP i ZSP, nabycie umiejętności radzenia sobie za stresem oraz nabycie umiejętności sprawnego i bezpiecznego wykonywania zadań z zakresu ratownictwa wodnego a także wzrost wiary we  własne możliwości i poczucia własnej wartości.

Termin szkolenia:

Szkolenie będzie realizowane w okresie od 18.05.2011r. – 06.06.2011r.

1.Orientacja i nawigacja podwodna, mieszanki nurkowe nitrox cz.I,w powiecie płockim /teoria siedziba KM PSP Płock ul.Wyszogrodzka 1a, praktyka j.Białe k.Lucienia/, zajęcia w dni robocze od godz. 16- 20, soboty i niedziele 10 – 14.  Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu prowadzącego zajęcia.

2.Wrakowo-morskie miejsce wskazane przez prowadzącego szkolenie, termin 24 – 29.05.2011r.

Sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń.

Członkowie szkolenia posiadają kompletne wyposażenie indywidualne płetwonurka, inny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkoleń zapewni Firma prowadząca szkolenie.

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Wróbel Jarosław
  • Data udostępnienia w BIP: 2011-05-05 10:06:37
  • Informacja zaktualizowana przez: Wróbel Jarosław
  • Data ostatniej aktualizacji: 2011-05-05 10:06:37
  • Liczba odsłon: 861
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 610417]

przewiń do góry